Diğer Başlıklar
 
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
KALKINMA 11 – 13 NİSAN 2013 TARİHLERİNDE DÜZENLENEN 6. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA
 
Ana Sayfa \ Ana Sayfa Gruplar \ Kalkınma´dan Haberler \ Kalkınma Haberler 2013 \ KALKINMA 11 – 13 NİSAN 2013 TARİHLERİNDE DÜZENLENEN 6. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA

KALKINMA
11 – 13 NİSAN 2013 TARİHLERİNDE DÜZENLENEN
6. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARINDA  

Bankamız ülkemizde gelişmekteki en önemli sektörlerden biri olan güneş enerjisi  sektöründeki faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürebilmek,  yatırımcı kitlelerini Bankamız faaliyet alanları hakkında bilgilendirerek daha fazla yatırımcıya ulaşabilmek ve sektördeki güncel gelişmeleri daha yakından takip edebilmek için 11- 13 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul’da İhlas  fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezinde     bu yıl 6.cısı düzenlenen 6. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ FUARI’NA  katıldı.  


Fuarın açılışı;  T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Taner YILDIZ,  İstanbul Valisi Hüseyin Avni MUTLU, TBMM Sanayi, Ticaret Enerji Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Mücahit FINDIKLI, TEMSAN Yönetim Kurulu Başkanı Hilmi BAŞTÜRK,  İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yavuz ÖZGÜN, GENSED Başkanı Prof.Dr. Şener OKTİK  tarafından gerçekleştirildi. 201 yerli ve yabancı katılımcının iştirak ettiği üç gün süren Fuarı toplam 22.700 kişi ziyaret etti.


Üreticiler, tüketiciler, satın almacılar, uygulamacılar, yurt içi ve yurt dışı temsilciler gibi sektörün tüm mensuplarının katıldığı Fuarda tek finans kuruluşu olan Bankamız standını yaklaşık 350 yerli/yabancı yatırımcı/ katılımcı ziyaret etti. 

Gerek katılımcılar gerekse ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören  Genel Müdür Yardımcımız Bahattin SEKKİN tarafından da ziyaret edilen Bankamız stadında  yerli / yabancı, katılımcı/ yatırımcılar  Kredi pazarlama Daire Başkanlığı’ndan Başkan  Hasan ÜSKÜPLÜ, Müdür  Hüseyin YÖNEY, Kıd. Uzman Ali ÇELEBİ,  Teknoloji İzleme ve Araştırma Müdürlüğü’nden İbrahim SEVİN, İstanbul Şube Müdürlüğü’nden Kıd. Uzman Selma Demirci,  Memur Turgay Sarıçam, Kurumsal İletişim ve Eğitim Daire Başkanlığı’ndan Kd. Amir Özlem MUMCU tarafından bilgilendirildi.

4788