Diğer Başlıklar
 
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
17.ICCI Uluslararası Enerji, Çevre Fuar ve Konferansında
 
Ana Sayfa \ Ana Sayfa Gruplar \ Kalkınma´dan Haberler \ Kalknma Haberler 2011 \ 17.ICCI Uluslararası Enerji, Çevre Fuar ve Konferansında

Kalkınma, 15 – 17 Haziran 2011 Tarihlerinde Düzenlenen 17. ICCI Uluslararası Enerji, Çevre Fuar Ve Konferansında

Bankamız Enerji sektöründeki faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürebilmek, geniş yatırımcı kitlelerini Bankamız faaliyet alanları hakkında bilgilendirerek daha fazla yatırımcıya ulaşabilmek ve sektördeki güncel gelişmeleri daha yakından takip edebilmek için 15- 17 Haziran 2011 tarihleri arasında İstanbul’da Sektörel fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezinde bu yıl 17.si düzenlenen 17. ICCI ULUSLARARASI ENERJİ, ÇEVRE FUAR VE KONFERANSINA üçüncü defa katıldı.

Açılışı Enerji Bakanı Sn. Taner YILDIZ tarafından yapılan iki ayrı holde toplam 180 yerli ve yabancı firmanın katıldığı Fuarı üç gün boyunca toplam 12.263 kişi ziyaret etti.

Dört ayrı salonda toplam 43 oturumun gerçekleştirildiği Fuarda Bankamız Teknoloji İzleme ve Araştırma Müdürlüğü Kıdemli Uzmanı Esin EREN 17 Haziran 2011 tarihinde, Yenilenebilir Enerji Projelerinin Finansmanı konulu oturuma konuşmacı olarak katıldı.

Gerek katılımcılar gerekse ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören, Genel Müdür Yardımcılarımız Sn. Bahattin SEKKİN ve Sn. İrfan YAŞAR tarafından da ziyaret edilen Bankamız stadında üç gün süren fuar süresince yaklaşık 160 katılımcı/yatırımcı Kredi Pazarlama Daire Başkanlığı’ndan Müdür Hüseyin YÖNEY ve Kıdemli Uzman Havva ŞİMŞEK tarafından bilgilendirildi.


17. ICCI Uluslararası Enerji, Çevre Fuar ve Konferansına katılmamız nedeniyle ICCI Organizasyon ve Danışma Komitesi İzmir Hatıra Ormanı’nda Bankamız adına bir adet fidan diktirmiştir.