Diğer Başlıklar
 
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma Konyada
 
Ana Sayfa \ Ana Sayfa Gruplar \ Kalkınma´dan Haberler \ Kalkınma Haberler 2012 \ Kalkınma Konyada


Bankamız, Konya Ticaret Odası ve TOSYÖV tarafından organize edilen “Kobi’lere Sağlanan Destekler ve Alternatif Finans Olanakları” Paneline katıldı.
1 Kasım 2012 tarihinde, Konya Dedeman Hotel’de gerçekleşen panele Bankamız Kredi Pazarlama Daire Başkanlığından Müdür Seyhan AYANLAR ve Amir Nurcan TUNCA katıldı.
Konya Ticaret Odası, Sanayi Odası, Ticaret Borsası ile TOSYÖV ve KOSGEB Başkanlarının açılış konuşmalarıyla başlayan panelde, Bankamız, Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü, Türk Eximbank, Türk Patent Enstitüsü, Kredi Garanti Fonu A.Ş., KOSGEB Konya Hizmet Merkezi ve Mevlana Kalkınma Ajansı panelist olarak yer aldı.

Katılımın yoğun olduğu panelde, enerji ve enerji verimliliği konularının ağırlıklı olarak işlendiği bir sunum yapan ve ülkemizde enerji arz güvenliğinin sağlanması, dışa bağımlılıktan kaynaklanan risklerin azaltılması ve iklim değişikliği ile mücadelenin etkinliği hedefleri doğrultusunda “yenilenebilir enerji” ve enerjinin üretiminden kullanımına kadar olan süreçte verimliliğin artırılmasını sağlayacak olan “enerji verimliliği” yatırımlarının önemini vurgulayan Seyhan AYANLAR, Bankamızın bu alanda yaptığı proje-finansman desteği uygulama örneklerini anlattı.
Konya ilinde gerçekleştirilecek olan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi nedeniyle, özellikle yenilenebilir enerji yatırımları ile ilgili olarak gelen sorular panel sonunda cevaplandırıldı.


6440