Diğer Başlıklar
 
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma 12 – 13 Ocak 2012 Tarihlerinde Düzenlenen 3. Ulusal Enerji Verimliliği Fuar Ve Konferansında
 
Ana Sayfa \ Ana Sayfa Gruplar \ Kalkınma´dan Haberler \ Kalkınma Haberler 2012 \ Kalkınma 12 – 13 Ocak 2012 Tarihlerinde Düzenlenen 3. Ulusal Enerji Verimliliği Fuar Ve Konferansında

Kalkınma
12 – 13 Ocak 2012 Tarihlerinde Düzenlenen
3. Ulusal Enerji Verimliliği Fuar ve Konferansında

Bankamız Enerji sektöründeki faaliyetlerini daha etkin bir şekilde sürdürebilmek, geniş yatırımcı kitlelerini Bankamız faaliyet alanları hakkında bilgilendirerek daha fazla yatırımcıya ulaşabilmek ve sektördeki güncel gelişmeleri daha yakından takip edebilmek için 12- 13 Ocak 2012 tarihleri arasında İstanbul’da Sektörel fuarcılık tarafından WOW Convention Center’da bu yıl 3.sü düzenlenen 3. ULUSAL ENERJİ VERİMLİLİĞİ FUAR VE KONFERANSINA katıldı.

Açılışı Enerji Bakanı Sn. Taner YILDIZ tarafından yapılan Fuar ve Forumun açılış törenine, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TBMM Sanayi,Ticaret Enerji ve Tabii Kaynaklar ve Bilgi Teknolojileri Komisyonu Başkanı sayın M.Mücahit Fındıklı ve Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Soğancı katılmıştır. Toplam 80 firmanın katıldığı Fuar iki gün boyunca toplam 4500 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Sektörün önde gelen yöneticilerinin ve akademisyenlerin katılımıyla 2 gün boyunca eş zamanlı olarak 4 farklı salonda 10 panel 9 oturum düzenlenmiştir. Bu panel ve oturumlarda "Enerji Verimliliği Strateji Belgesi" interaktif katılım ile ele alınmış ve enerji verimliliği ile ilgili konulara dikkat çekilmiştir.

Ayrıca 2011 yılı TÜBİTAK ve Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü işbirliği ile Ortaöğretim öğrencileri arası "Enerji Verimliliği Proje Yarışması", İlk Öğretim öğrencileri arasında "Resim ve Öykü Yarışması" ve son olarak Sanayide enerji verimliliği proje yarışmasına katılan öğrenci ve firmalara ödülleri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Taner Yıldız tarafından, "Beyaz Eşya Enerji Verimliliği Kampanyası Ödülleri" ise Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından sahiplerine verilmiştir.

 
Gerek katılımcılar gerekse ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören Bankamız stadında iki gün süren fuar süresince yaklaşık 160 katılımcı/yatırımcı Kredi Pazarlama Daire Başkanlığı’ndan Amir Ayşegül As, Uzman Yardımcısı Sevilay Gökmen, Teknoloji İzleme ve Araştırma Müdürlüğü’nden Müdür İbrahim Sevin, İstanbul Şubeden; Kd. Uzman İlgi Ünaldı, Kd. Uzman Selma Demirci, Memur Turgay Sarıçam tarafından bilgilendirilmiştir.