Diğer Başlıklar
 
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Kalkınma
Türkiye Kalkınma Bankası Bursa’lı Yatırımcılarla Buluştu.
 
Ana Sayfa \ Ana Sayfa Gruplar \ Kalkınma´dan Haberler \ Kalkınma Haberler 2013 \ Türkiye Kalkınma Bankası Bursa’lı Yatırımcılarla Buluştu.

Türkiye Kalkınma Bankası Bursa’lı Yatırımcılarla Buluştu


12 Aralık 2013 tarihinde Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş. ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odasının işbirliği neticesinde Bursa’lı yatırımcılara yönelik bilgilendirme ve tanıtım toplantısı gerçekleştirilmiştir. Toplantıya Bursa Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sayın Ferudun KAHRAMAN’da katılmıştır. Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Remzi TOPUK ve Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş. Genel Müdür Vekili Metin PEHLİVAN açılış konuşmalarını yapmışlardır. Ticari Pazarlama Daire Başkanlığı Müdürü Yücel ÖZBİLGİN toplantıda yaptığı sunumla Bankayı ve kredi imkanlarını tanıtmıştır. Toplantı sonunda Ticari Pazarlama Daire Başkanlığı Uzmanı Sedat ALAN’la birlikte şirketlerle münferit görüşmelerde bulunulmuştur.

Bursa’da bulunan 13 Organize Sanayi Bölgesi içinde etkinliği en fazla olan Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun KAHRAMAN, Başkan Yardımcısı İlhan SARI ve Bölgede faal şirket ortaklarının katıldığı ikinci bir toplantı daha yapılmıştır. Genel Müdür Vekili Sayın Metin PEHLİVAN Türkiye Kalkınma Bankası’nın yatırımcılara sağladığı desteklerden bahsetmiştir. Sayın PEHLİVAN Banka olarak Enerji sektöründe yapılan yatırımlara büyük destek sağladıklarını ve aynı şekilde imalat sanayii sektöründeki yatırımlara da destek vermekten memnuniyet duyacaklarını belirterek Banka’dan kredi kullanmanın avantajlarını DOSAB üyelerine aktarmıştır.


DOSAB Başkanı Sayın KAHRAMAN, Banka’nın gerçekleştirdiği bu toplantının kendileri için yararlı olduğunu, Banka’nın imalat sanayii sektörüne yaklaşımını takdir ettiklerini ifade ederek, Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş.’nin sanayi şehri olan Bursa’da şube açmasını talep etmişlerdir.