Bizden Haberler

KAMUOYU HABERLERİ

Banka olarak sağlığımızı tehdit edecek durumlara ivedilikle müdahale ettik, tedbirlerimizi aldık ve almaya da devam ediyoruz. Merkez binamızda hijyen, ulaşım ve hizmet sürekliliğini sağlamaya yönelik tedbirleri en üst seviyede aldık. Çalışanlarımızın büyük bir kısmının çalışmalarını uzaktan erişim modeliyle evlerinden sürdürebilmeleri için gerekli teknolojik desteği verdik. Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlanan risk grubunda bulunan tüm çalışanlarımızın evlerinde kalmalarını istedik. Tüm müşteri ziyaretleri, toplantı ve etkinlik katılımlarını durdurduk.

Sizlerin sağlığı bizim için çok önemli. Tüm dünyayı etkisi altına bu salgınla mücadelede Sağlık Bakanlığı'mızın yönlendirdiği, kişisel hijyen konusunda gerekli tüm önlemlere dikkatle uyulması konusunda hatırlatmalar yapmaya devam ediyoruz.

Sağlık Bakanlığı'nın önerilerini dikkate alarak, toplumumuzun duyarlılığı ve yüksek inanç ve motivasyonumuzla, hep beraber bu süreci en kısa sürede atlatmayı umuyoruz.

Bankamızın bu süreçte siz değerli müşterilerimiz için faaliyetlerini devam ettirmekte olduğunu ve Ülkemizin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Sağlıklı Günler Dileğiyle.

25 Mart 2020

Diğer Haberler