Dünya Bankası Projesi

Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi
Bireysel Danışman Alımları İlanı

İlan Tarihi: 15 Haziran 2021

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi" nin Avrupa Birliği tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere iki farklı pozisyonda bireysel danışman alımları gerçekleştirilecektir.
Son başvuru tarihi 30 Haziran 2021’dir. Başvurular İngilizce alınacak olup, ilanların altında bulunan “İş Tanımı” incelenmeli, özgeçmiş formatı için aşağıda bulunan “Özgeçmiş Formu” indirilip doldurulmalıdır. Başvuru bu sayfa üzerinden alınacak olup, “Başvurulan Pozisyon” sekmesinden başvurulacak ilan seçilmeli, “Özgeçmiş Formu” yüklenerek “Başvur” sekmesinden Bankamıza iletilmelidir. 
  • İletişim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı (İlan Tarihi: 15 Haziran 2021)
    • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi" nin Avrupa Birliği tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “İletişim Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2021’dir. 
 
İletişim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı           İş Tanımı
  • Mali Yönetim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı (İlan Tarihi: 15 Haziran 2021)
    • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi" nin Avrupa Birliği tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Mali Yönetim Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2021’dir.
 
Mali Yönetim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı İş Tanımı
 

Değerli Ziyaretçimiz,
Dünya Bankası projelerinde yer almak ve yukarıdaki ilanlara başvurmak için  Özgeçmiş Formu’nu doldurunuz.
Forma ulaşmak için tıklayınız.
İlginiz ve başvurunuz için teşekkür ederiz.

 

KVKK Aydınlatma Metni'ni okudum, kabul ediyorum.
Açık Rıza Beyanı Metni'ni okudum, kabul ediyorum.

GÖNDERİM BAŞARISIZ

GÖNDERİM BAŞARILI