Dünya Bankası Projesi

Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi
Bireysel Danışman Alımları İlanı

İlan Tarihi: 25 Ocak 2022

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen  (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “tam zamanlı” istihdam edilmek üzere “Proje Asistanı” alımı gerçekleştirilecektir.

Son başvuru tarihi 04 Şubat 2022’dir. Başvurular İngilizce alınacak olup, ilanların altında bulunan “İş Tanımı” incelenmeli, özgeçmiş formatı için aşağıda bulunan “Özgeçmiş Formu” indirilip doldurulmalıdır. Başvuru bu sayfa üzerinden alınacak olup, “Başvurulan Pozisyon” sekmesinden başvurulacak ilan seçilmeli, “Özgeçmiş Formu” yüklenerek “Başvur” sekmesinden Bankamıza iletilmelidir.
 

 • Proje Asistanı Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDIV-3D.G-10) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi" nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “tam zamanlı” istihdam edilmek üzere “Proje Asistanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 04 Şubat 2022’dir.
 
Proje Asistanı Alımı İlanı (İlan Tarihi: 25 Ocak 2022)           İş Tanımı
 • İdari Uygunluk ve Teknik Değerlendirme Servisi Hizmet Alımı İlanı (Hibe, CS-CQS-3D.G-01) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) tarafından yürütülmekte olan "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen ve Dünya Bankası yönetiminde olan Hibe Bileşeni kapsamında (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT-II) İdari Uygunluk ve Teknik Değerlendirme Servisi Hizmeti alınacaktır. Son Başvuru tarihi 20 Aralık 2021’dir.
 
                                                                                                                                              İlgi Beyanı Daveti
           İş Tanımı
 • Çevresel ve Sosyal Değerlendirme ve İzleme Servisi Hizmet Alımı İlanı (Hibe, CS-CQS-3D.G-03) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası (TKYB) tarafından yürütülmekte olan "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen ve Dünya Bankası yönetiminde olan Hibe Bileşeni kapsamında (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT-II) Çevresel ve Sosyal Değerlendirme ve İzleme Servisi Hizmeti alınacaktır. Son Başvuru tarihi 20 Aralık 2021’dir.
 
                                                                                                                                              İlgi Beyanı Daveti
           İş Tanımı
 • Çevre Uzmanı Alımı İlanı (Kredi, Bireysel Danışman, CS-INDV-3C.L – 02) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Çevre Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir.  Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
Çevre Uzmanı Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • Sosyal Uzman Alımı İlanı (Kredi, Bireysel Danışman, CS-INDV-3C.L – 03) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Sosyal Uzman” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
Sosyal Uzman Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • Eğitim Koordinatörü Alımı İlanı (Kredi, Bireysel Danışman, CS-INDV-3C.L – 04) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile iş birliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin Kredi Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Eğitim Koordinatörü” alımı gerçekleştirilecektir.  Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
Eğitim Koordinatörü Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • Çevre Uzmanı Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G - 03) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Çevre Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir.  Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
Çevre Uzmanı Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • Sosyal Uzman Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G - 04) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Sosyal Uzman” alımı gerçekleştirilecektir.  Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
Sosyal Uzman Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • Eğitim Koordinatörü Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G - 05) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Eğitim Koordinatörü” alımı gerçekleştirilecektir.  Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
Eğitim Koordinatörü Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • İzleme Uzmanı Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G – 06) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “İzleme Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir.  Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
İzleme Uzmanı Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • Hibe Uzmanı Alımı İlanı (Hibe, Bireysel Danışman, CS-INDV-3D.G – 08) (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi"nin AB tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Hibe Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir.  Son başvuru tarihi 3 Eylül 2021’dir.
 
Hibe Uzmanı Alımı İlanı (İlan Tarihi: 20 Ağustos 2021)           İş Tanımı
 • İletişim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi" nin Avrupa Birliği tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “İletişim Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2021’dir. 
 
İletişim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı           İş Tanımı
 • Mali Yönetim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı (İlan süresi dolmuştur)
  • Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nın (TKYB) Dünya Bankası ile işbirliği halinde yürütmekte olduğu "Kayıtlı İstihdam Yaratma Projesi" nin Avrupa Birliği tarafından finanse edilen (Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı, FRIT II) Hibe Bileşeni kapsamında Proje Uygulama Biriminde “yarı zamanlı” istihdam edilmek üzere “Mali Yönetim Uzmanı” alımı gerçekleştirilecektir. Son başvuru tarihi 30 Haziran 2021’dir.
 
Mali Yönetim Uzmanı (Bireysel Danışman) Alımı İlanı İş Tanımı
   

GÖNDERİM BAŞARISIZ

GÖNDERİM BAŞARILI